Nikdo není dokonalý, tento konzumní svět je světem příběhů, špatné příběhy nás varují a dobré příběhy jsou nám vzorem, je na každém, aby se snažil o to dosáhnout cíle, který je pro něj důležitý, je snadné soudit cizí lidi a je těžké pochopit sami sebe. Začni vždy od sebe, a když poznáš sebe tak poznáš i ty druhé, rozděluji lidi jenom podle jejich díla, nezajímá mě, jak vypadají a co říkají, to je jenom divadlo, dílo ale je už realita, která ukazuje na schopnosti tvůrce.

Proč je zde trvale globálně nedostatek geniálních tvůrců a nadbytek líných hlupáků? Příčinou je snaha udělat z lidí dobytek pomocí pravidel a kontroly dodržování svatých pravidel. Nepřizpůsobiví příživníci jsou klasickou ukázkou toho, jak dopadne člověk, který je dlouho násilně pomocí svatých pravidel udržován v genetické a psychické zaostalosti, následkem je proměna člověka na sociálního ubožáka s nulovou hodnotou pro zaměstnavatele. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, to je zlaté morální pravidlo.

Je třeba globálně vadným rodičům odebrat jejich děti po narození, a svěřit jejich výchovu profesionálům ve výchovném státním zařízení. Je to jako šachová hra, pokud je u šachové hry špatný začátek, tak už není žádná naděje na to, že vyhrajete. Když na to podprůměrní rodiče psychicky a ekonomicky nemají, tak ať si raději pořídí kočku nebo psa a nepořizují si děti, plevel se rychle rozmnožuje, ale užitečné rostliny se pomalu rozmnožují, o tom to zde je.

Jelikož stát má veliké dluhy, tak nebude stát vychovávat zadarmo děti od vadných rodičů a vyměří rodičům veliké alimenty a pokud je rodiče nezaplatí tak skončí ve vězení. Dobrotu si musí každý zasloužit, dobrý hospodář se dobře stará o to, co mu přináší užitek, a tak nezalévá plevel a nekrmí parazity. Je označení Romové správné, když mediálně není používáno a místo toho se používá označení nepřizpůsobiví příživníci, nebo postaru cikáni. Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si lidi hrají na to, co ve skutečnosti nejsou.

%d bloggers like this: