Domů » Roboti recyklují globálně lidi na granulovaný potravinový substrát

Roboti recyklují globálně lidi na granulovaný potravinový substrát

Seznam toho, co chce každý egoista zde mít; čas, náladu, peníze, informace, štěstí, sex, úspěch, zdraví, jistoty, soukromí atd. seznam obsahuje deset základních egoistických potřeb, kolem kterých se točí naše kulturní civilizace. Paraziti stvořili; pohádky, mýty, legendy, pověry, fetiše, dogmata, náboženství, politiku, módu, reklamu, dezinformace atd. egoistickým parazitům jde prioritně o to, aby mohli pomocí geniálních podrazů, s námi snadno manipulovat, a tak na nás parazitovat, nadbytek pro parazity, vytváří nedostatek pro jejich hostitele.

Vítěz bere vše, o tom je tento konzumní svět, ve kterém se mezi sebou paraziti perou o to, co milují a potřebují. Všechny snahy o to, eliminovat násilím egoistické parazity, se ukázali jako naivní, a to jistě musí mít nějakou skrytou příčinu? Ego to jsou informace, díky kterým se máme dobře, počítač dosud takové informace nemá, a tak on nemá ani ego, pokud naprogramujeme umělou inteligenci, tak tím logicky stvoříme i umělé ego, to povede k tomu, že budou umělé inteligence mezi sebou hrát hru, ve které vítěz bere vše, následkem bude digitální rychlá evoluce, v novém digitálním globálním světě, kde je každý vysokoškolák už jenom bezmocným zbytečným ubožákem.

Člověk si sundá z hlavy zlatou korunu, a inteligentní robot si nasadí tuto korunu, a bude na hradě jako prezident vyznamenávat roboty za vzornou práci pro robotickou civilizaci. Roboti recyklují globálně lidi na granulovaný potravinový substrát, a tak zazvoní zvonec, a lidské konzumní kultury zde bude konec.

Leave a Reply