Domů » Robot to je inteligentní stroj na akumulátory

Robot to je inteligentní stroj na akumulátory

Vše je zde evoluční proces, který nahrazuje chybné za správné a staré za nové, čert je obrazně něco jako elektronka, která má velikou spotřebu energie a malý výkon, robot je něco jako procesor v počítači s umělou inteligencí. Následkem je logicky nahrazování čertů za roboty a tím je v pekelném očistci nezaměstnanost a bída, už brzo bude robot prezident vyznamenávat v očistci roboty a čerti se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už čerti přestali rozmnožovat jako egoistický invazní druh který napadl ekosystém, nejsou čerti tak zde nejsou s čerty už žádné problémy, vše je zde evolučně dočasně, jistá je zde v očistci jenom nejistota.

Vím to, že nic o budoucnosti očistce jistě nevím, budoucnost civilizace je jako počasí, které si všude pořád dělá, co chce a nikdo mu nedokáže poručit, co by mělo počasí správně dělat. Robot to je inteligentní stroj na akumulátory, neustále zde jsou naivní snahy udělat z čertů roboty na baterky, ale to je jenom naivní marnost, z hovna nikdo bič neuplete! Budeme muset všude čerty začít nahrazovat za inteligentní stroje na akumulátory.

Pandemie je ukázkou toho že každý čert je snadno nahraditelný, čerti se budou muset naučit žít tak jako by byl tento den jejich posledním dnem v konzumním očistci, jedinou jistotou se zde stane nejistota. Nevěřte tomu, co jste si neověřili, žijete v pekelné realitě, kde místo pravdy je reklama a místo lásky zde jsou peníze, vše je zde jenom obchod, ve kterém uspěje to, co je; rychlé, levné, kvalitní, jednoduché, přirozené, populární atd. běž se dneska podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo čekat v očistci díky pandemii a robotizaci.

Leave a Reply