Podívejme se na ideologie, jak s námi manipulují od narození do smrti pomocí propagandy a cenzury, jdete volit k politickým volbám a neuvědomujete si to, že to není vaše svobodná volba ale že vám propaganda a cenzura přeprogramovala vaše myšlení. Takto se k moci dostávají lháři a zloději co svojí moc využívají k osobnímu prospěchu, je zcela jedno jestli je u moci právě; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus atd. to vše jsou jenom dočasné ideální příběhy, které dělají z lidí pitomce.

Skutečnou moc zde má jenom kruh, protože se vše v nás a okolo nás točí v nekonečném kruhu, kruh vše naprogramoval tak aby se vše točilo v kruhu, jakýkoli odpor proto totalitě kruhu je naivní a marný. Bylo zde mnoho těch, co se nechtěli smířit s tím, že se vše točí v kruhu, ale jejich boj byl naivní a marný. Informace, které naše myšlení neustále konzumuje z mnoha zdrojů nejsou hodnotné, proto máme v hlavě blázinec, protože nevíme, co je pravda a co je lež.

Nahradili jsme praxi za teorie, moudrost za hloupost, lásku za protekci atd. nebude to už trvat evolučně dlouho a nahradíme naše všemocné elity za umělou inteligenci a autonomní roboty. Každý člověk dostane do hlavy napojení na globální umělou inteligenci, a tak se z lidí stanou moderní otroci s nulovou hodnotou pro globální digitální svět. V další vlně se začnou lidi vyrábět průmyslově a moderní člověk nebude mít pohlavní orgány a nebude mít ani mozek, k jídlu bude mít jenom granule a pít bude jenom vodu. 

%d bloggers like this: