Nejprve si musíme ujasnit co je amatérský produkt a co je profesionální produkt? Většina lidí si myslí že pokud je něco zadarmo tak je to amatérský produkt, jenže mnoho produktů je zadarmo a jde o profesionální produkty. Profesionalita není o ekonomice, ale je o kvalitě zboží a služeb, amatérismus je tedy o tom že není zboží a služby kvalitní!

Na internetu je veliká nabídka mnohého, co je kvalitní a je to zadarmo, stejně tak i v přírodě je vše kvalitní a je to zadarmo. Je zde zboží a služby co nemohou být zadarmo protože by to nefungovalo! Mnohdy zde je nabídka drahého nekvalitního zboží a drahých nekvalitních služeb, jak je to možné?

Příčinou je centralizace nebo monopol, jenom konkurence dokáže eliminovat to co je drahé a nekvalitní. Dlouho je zde pandemie a nejvíce umírají lidé co jsou staří a nemocní, ten, kdo je zdravý a mladý se nemusí pandemie bát, nemoci, na které se umírá zde jsou mnoho miliónů let, nemoc je signálem, který říká někde je chyba, a je třeba chybu najít a potom opravit. 

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: