Civilizace je mnoho tisíciletí v problémech, protože zde není nikde na světě profesionální stát, je mi už 70 let a když hodnotím minulost svojí lidské existence tak zjišťuji, že mým největším životním problémem je amatérský stát, vládnou nám všude na světě amatéři už mnoho tisíciletí! Vše je zde o příčině a následku, pokud nám vládnou amatéři tak to jistě má i nějakou příčinu?

Tou příčinou je nahrazení praxe za teorie, co v praxi nefungují optimálně, ti, co nám vládnou se snaží o zázraky pomocí ideologie, jenže každá ideologie to je jenom teorie, co v praxi nefunguje, komu není rady tomu není pomoci. Zásadní politickou otázkou je, jaký je rozdíl mezi amatérským prezidentem a profesionálním prezidentem? Amatérský prezident neví, co je správné, a tak má mnoho poradců co mu chybně radí, profesionální prezident ví jistě co je správné, a tak nepotřebuje žádné poradce!

Vše je u vládnutí o programování, jak se to naprogramuje, tak to i funguje, z díla se pozná tvůrce. Optimální politický program zajistí to, že se nebude plýtvat hodnotami a hodnoty se optimálně investují, internet nám ukazuje, co funguje a co nefunguje, pokud kandidát na prezidenta utratí za reklamu mnoho miliónů tak je někde chyba, dobré zboží přeci nepotřebuje drahou reklamu.

Vše směřuje k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala optimálně nenásilně globální genocida, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, to je správná digitální politika, na kterou si lidi nebudou stěžovat! 

%d bloggers like this: