Myslíme na to, jak vyřešit problémy a naše myšlení se začne točit v začarovaném kruhu, následkem je psychický problém, se kterým si nevíme rady. Problém není v nás, problém je v tom že svět, ve kterém žijeme od narození do smrti to je evoluční věčný experiment a my jsme zde jenom ubohým materiálem na evoluční pokusy! Toužíme po seberealizaci, aby měl náš život smysl, hledáme si proto cíle, které by měli umožnit naši seberealizaci, jenže všechny cíle, do kterých směřujeme jsou jenom iluzí.

Je zde mnoho knih a stránek na internetu co nabízejí zázračné programy, jak se mít snadno a rychle dobře, jsou to jenom teorie, co v praxi nefungují, nemůžeme se mít dobře, protože jsme materiálem na evoluční pokusy, můžeme mít jenom iluze, že se máme dobře ale všechny tyto iluze fungují jako drogy, co nám nabízejí možnost na krátkou dobu opustit realitu a zapomenout tak na naše problémy, takto vzniká závislost na drogách nebo na víře v zázraky. Pokud by mohli politické volby odstranit parazitování mocných na bezmocných, tak by se politické volby zakázali!

Vše je zde o tom že stvořitelem reality je kruh, proto se vše v nás a okolo nás točí v kruhu, vše je tak jenom hra, ve které je každá výhra iluzí, abychom se mohli k něčemu přiblížit tak se musíme od jiného vzdálit, to vedlo k povrchnosti, když známe vše povrchně a neznáme nic profesionálně. Věříte tomu, že ten, kdo má titul, že on je i profesionál co nechybuje, podívejte se na staré knihy nebo na staré filmy a uvědomíte si to, jak profesionálové amatérsky chybují! Pořád přicházejí pastýři, co nám nabízejí zázraky, pokud je budeme jako ovce následovat, sliby se slibují a blázni se radují. 

%d bloggers like this: