111

Pokud lidi nejsou optimální tak příčinou je byrokratická centralizace, není zde; socialismus, kapitalismus, feudalismus, humanismus atd. je zde všude byrokratický centralizmus který proměňuje lidi na zdegenerované pitomce. Všude je tak plno lží a krádeží, všechny změny konzumní společnosti, jsou povrchní a pod povrchem se nic nezměnilo za mnoho tisíciletí!

Všude je to o tom, moje hra a moje pravidla, neustále vytváříme pitomá pravidla, která z nás dělají pitomce, války a pandemie v nahotě odhalují to, že byrokratický centralismus je evoluční chybou, podívejme se na statistiky a dojde nám to, že vše jistě směřuje k náhradě zdegenerovaných pitomců za autonomní inteligentní roboty na akumulátory jaký to má smysl věřit na to, že mohou politické volby změnit společnost evolučně k lepšímu, když je každá společnost složená jenom ze zdegenerovaných pitomců.

Nemá smysl zavírat zdegenerované pitomce do vězení nebo psychiatrické nemocnice, je třeba začít globálně s přemísťováním do rezervací a v civilizaci budou jenom roboti, nejsou v civilizaci zdegenerovaní pitomci tak zde s nimi už nejsou žádné problémy. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co myslí a pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme a zdegenerované pitomce za roboty nahradíme, evoluce je jako lavina, před kterou nikdo nikam neuteče, vše je zde evolučně dočasně! 

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: