Jenom člověk umí mluvit a tím se liší od zvířat a rostlin, co je to mluvení to je základní otázka, na kterou je třeba nalézt správnou odpověď, mluvení to je používání programovacího jazyka, pomocí mluvení můžeme naprogramovat člověka k tomu, aby on něčemu profesionálně v nějaké specializaci sloužil, díky mluvení se z lidí stali naprogramované specializované stroje, zvířata a rostliny to jsou stroje, které se naprogramovávají jenom situací, ve které existují.

Problém nastává, pokud nás mluvení chybně naprogramuje, a tak se z nás stávají ubožáci s nulovou hodnotou. Staré knihy nám ukazují to, jak byli v minulosti lidi pomocí mluvení naprogramováni, a tak věřili tomu, co si neověřili, tím docházelo k tomu, že chybovali. Největší chybou v minulosti byla víra v osobního boha, dneska víme, že bůh není osobní a bohem je nám objektivita, logicky neznabohem je ten, kdo je subjektivní.

Vesmírné a přírodní zákonitosti jsou objektivní, lidské ideologie jsou subjektivní, protože je vytvářejí neznabozi. Každá organizace je založená na mojí hře a moje pravidla, pravidla v organizaci jsou vytvářena tak, aby v organizaci byli lidi rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, je to obyčejný vojenský režim, kdy zde platí jenom rozkazy a tresty, za nesplnění rozkazů.

Ti, co jsou dole, se dostávají často do situací, které nemají řešení, a tak mají deprese, a to řeší konzumací piva nebo cigaretami. Potřebujeme restartovat naši civilizaci tak že nás všechny bude ovládat jenom umělá inteligence pomocí čipů v hlavě, stanou se z nás loutky na dálkové ovládání už nebudeme potřebovat; mluvení, gramotnost, peníze, vlastnictví, lásku, pravdu, politiku, náboženství, reklamu atd.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: