Současná konzumní civilizace se dostala do začarovaného ideologického kruhu a bez restartování se budou problémy zvětšovat a následkem bude zase světová válka. Jaká je u moci ideologie taková je i konzumní civilizace, současná ideologie je založená na reklamě, která z lidí dělá pitomce a následkem je to že lidi dělají jednu pitomost za druhou!

Nic nového pod sluncem, v minulosti se naše civilizace už mnohokráte musela restartovat, každý zná, co je to restartování operačního systému, aby se nahráli veliké aktualizace, jak se bude naše civilizace vlastně aktualizovat? Zásadní aktualizací bude zrušení peněz a soukromého vlastnictví, skončí egoistický kapitalismus a bude zde digitální emancipace, co je to digitální emancipace?

Vše bude mít globálně pod kontrolou v reálném čase jenom globální umělá inteligence, nebude zde už rozdělení lidí na ty, co poroučejí a ty co poslouchají, poroučet lidem bude jenom umělá inteligence, vše bude fungovat na vojenském principu, nebude zde možný dialog s umělou inteligencí, nebudeš poslouchat optimálně umělou inteligenci, tak nebudeš mít co jíst a kde spát, pro nikoho na světě nebudou výjimky a imunita.

Skončí doba, kdy společnost byla dobrá k lidem, kteří si dobrotu společnosti nezasloužili, nikdo si nebude už muset hledat práci, protože každý odstane přidělenou práci, které je pro něj optimální, umělá inteligence bude neustále lidi v práci kontrolovat a ten kdo bude špatně pracovat skončí v rezervaci, kde nebude už mít k dispozici výhody které poskytuje civilizace.

%d bloggers like this: