Vše je to jenom divadlo, ve kterém si psychopati hrají na; boha, papeže, guru, krále, císaře, šlechtice, vůdce, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, celebritu atd. lidově tomu říkáme krysí závody, kdy vyšlechtěné krysy vyhrávají, a tak získávají protekci, díky které se stávají krysám, co prohráli vzorem.

Veliká konkurence má za následek to, že soutěžíme o mnohé, problémem není to, že je zde; soutěž, boj, konflikt, násilí atd. problém je v selhání kontroly která by zajistila to, že soutěž bude spravedlivá a nebude tam kde je potřeba spolupráce.

Obrazně je to celé podobné silničnímu provozu, kde jsou pravidla, která se často porušují z mnoha důvodů. Vše začíná u lidí genetikou a výchovou, pokud je špatná genetika a špatná výchova, tak následkem je logicky špatný člověk, který koná samé špatnosti, a tak je za to většinou i potrestán.

Většina lidí na světě spadá do kategorie špatný člověk, a proto společnost špatně funguje, člověka nejlépe poznáme z díla, jaké je dílo takový je i člověk, po většině lidí zde ale žádné dílo nezůstane, a tak u nich nemůžeme poznat z díla to jací opravdu jsou?

Prezidenti milují mediální popularitu, protože to jsou herci, co se naučí nějakou roli a tu potom mediálně hrají, tím se z prezidentů stávají naprogramovaní roboti na baterky bez schopnosti poznat pravdu a lásku. Naštěstí zde už brzo budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory a tím zde skončí problém s politikou a byrokracií.

Práce za mzdu pro lidi nikde na světě za sto let nebude, a tak se lidi odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala nenásilně globální genocida. Zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti tak jim vyhovíme a lidi za roboty globálně nahradíme.

%d bloggers like this: