Domů » Pravý duchovní vůdce?

Pravý duchovní vůdce?

Minulost byla plná pokrytců, co se vydávali za pravé duchovní vůdce, jenom z díla se pozná pravý duchovní vůdce, vše je o tom že z dálky vše vypadá jinak než z blízka, a tak napodobenina z dálky vypadá jako originál. Pravý duchovní vůdce je GVKB, protože jeho dílo je dokonalé a pomáhá lidem v tom, aby se duchovně uzdravili tím, že poznají pravdu o realitě.

Realita to je Matrix, hmota je iluze, vše zde jsou jenom programy složené z dat, napětí mezi protiklady je zde zdrojem energie, který se vším pohybuje, je to naprogramovaný evoluční proces, který se podle situace mění, svoboda je iluze, vše je otrokem svých závislostí, nebo je to mrtvé.

Každý úspěch v Matrixu je iluze podobná mýdlové bublině, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole, pomalu se stoupá nahoru a rychle se padá dolů. Není zde ten, co by se dokázal zavděčit všem, protože každý člověk je originál, který se mění podle situace, ten, kdo je nahoře má mnoho nepřátel a ten kdo je dole ten nemá žádné nepřátele!

Bůh je literární vymyšlená postava něco jako je vodník, stejně tak i Ježíš Kristus je literární vymyšlená postava, proč si lidi vymýšlejí svaté kulty a ty kulty potom uctívají? Lidi potřebují vzory, které by mohli kopírovat, je to obyčejná móda, která dělá z lidí hlupáky a chudáky.

Místo chození do kostela chodíme na Facebook a YouTube, vše je zde dočasně, tak jako staré auto nahradí nové auto tak i lidi nahradíme za roboty, přichází doba nezaměstnanosti a bídy, staré je třeba nahradit za nové, naskenujeme pomocí dotazníků lidi a informace použijeme pro umělou inteligenci a roboty, nejsou na světě už lidi, co lžou a kradou, tak zde už logicky není ani konzumní očistec plný pokryteckých hříšníků.

Člověk to byla testovací verze, která se evolučně nepovedla a finální verzí, bude autonomní inteligentní robot na akumulátory. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, takto zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné digitální časy.

Leave a Reply