Domů » Pravda a láska zvítězí, pokud zde nebudou peníze a reklama

Pravda a láska zvítězí, pokud zde nebudou peníze a reklama

Konzumní civilizace existuje díky populismu, z dálky mnohé vypadá lépe než z blízka, tak funguje populismus, který stvořil; pohádky, mytologie, pověry, fetiše, symboly, reklamu, politiku, náboženství, sekty, hnutí, organizace, byrokracii, clo, daně atd. Roboti nám berou práci tak roboty vysoce zdaníme, tak uvažují politici, kteří umí jenom chybně přerozdělovat společné peníze.

Konzumní civilizace neustále nahrazuje originály za levné náhražky, peníze jsou náhražkou za lásku, reklama je náhražkou za pravdu atd. Pravda a láska zvítězí, pokud zde nebudou peníze a reklama, toho lze dosáhnout jenom tím, že nahradíme globálně lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory. Člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, problémem lidí je to, že to jsou oblečené opice, z opice nikdo robota neudělá.

Zaměstnavatelé potřebují roboty na baterky, a tak dostanou roboty a budou spokojení, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrnách vyrábět roboty, lidi se eliminují v krematoriu, protože pro ně už práce nebude. Statisticky je dokázáno to že dneska 20 % lidí na světě živí svojí prací 80 % lidí na světě, a to díky přerozdělování peněz, práce se stala trestem, protože jde o obyčejné ekonomické otroctví. 

Leave a Reply