Domů » Pracovat a studovat, to bude heslo nové doby

Pracovat a studovat, to bude heslo nové doby

Kontrolovat a oznámkovat to správné je, brát lidi jako by to byli jenom věci a ponechat stranou naše city, umíš tak postoupíš, neumíš, nepostoupíš a zakrníš. Vysvědčení ukazuje, co umíš, je třeba zavést měsíční vysvědčení pro každého člověka od 7 let do 70 let. Vysvědčení se nahraje na internet, a bude veřejně dostupné, každý bude mít na oblečení globální číslo, s čárovým kódem, sejmete kód a podíváte se na internet, tím vztah skončí!

Mít vztah s někým kdo má špatné známky to je chybou, každý se musí snažit po celý život o dobré známky z mnoha předmětů, škola života nebude mít prázdniny ani konec. Budete hledat zaměstnání, a všude se podívají na vaše ubohé známky, a tak se z vás stane bezdomovec, protože o hlupáka nikdo zde nestojí, už nepotřebujeme hloupé sběrače ovoce, potřebujeme jenom zaměstnance, co mají dobré známky.

Zruší se vysokoškolské tituly, zruší se pracovní smlouvy na dlouhou dobu, zaměstnanec nebo funkcionář, kterému se zhorší známky, dostane automaticky výpověď, už zde nebudou na vedoucích místech pyšní hlupáci, kontrolovat a oznámkovat, to je nová spravedlivá doba, ve které se stanou z hlupáků bezdomovci, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole.

Nebude stačit se jenom něco teoreticky naučit, bude zde zkoušení i v praxi, zkoušení budou provádět jenom GVKB roboti, aby se tak zamezilo pokusům o podvody a podrazy, GVKB robot bude lidi vnímat jako roboty a nebude mít s nikým soucítění, ve sportu je to stejné zde nejsou možné podvody a podrazy.

Těžko na cvičišti a lehko na bojišti, ten, kdo bude mít špatné známky, nebude mít možnost vstupu do města, a bude muset žít jenom na vesnici, odsuneme globálně hlupáky z měst na vesnice, pořádek je základem pro novou civilizaci, ve které je všude pořádek a čistota.

Nepřizpůsobivý příživníci, nebudou smět do měst a na vesnice, ty odsuneme daleko od civilizace do GVKB rezervace, peníze a drogy tak ztratí svoji moc nad lidmi, a moc nad lidmi bude mít vzdělání, ten, kdo bude mít dobré známky, ten se zde bude mít dobře, tím skončí období závislosti na konzumaci cigaret a alkoholu, pracovat a studovat, to bude heslo nové GVKB doby, jak si to uděláme takové to i budeme mít.

Leave a Reply