Vše, co má hodnotu to je možné i prodat za peníze, proto zde jsou; daně, poplatky, clo, prostituce atd. potřebuješ něco tak na to musíš mít peníze jinak máš smůlu, tento lidský systém se nazývá konzumní ekonomika, z lidí se takto stali konzumenti, co konzumují zboží a služby, vydělávej a utrácej o tom je život v konzumní ekonomice, dobrota se tak stala žebrotou a bohatý je ten kdo je zlý, následkem jsou; konflikty, revoluce, války, katastrofy, vandalismus, protekcionismus, korupce, podrazy, mafie, drogy atd.

Vše je o příčině a následku, pokud je zde pravda a láska jenom za peníze tak následkem je to že lež a nenávist je zde zadarmo. Peníze nesmrdí o tom to zde všude je, nikoho nezajímá, co je zdrojem tvých peněz ale každého zajímá to, jestli máš peníze na utrácení, když obchodník nemá peníze tak zvedne ceny a následkem je logicky inflace která znehodnocuje lidem úspory, někdy dojde i k měnové reformě, kdy se znehodnotí rychle peníze všem lidem.

Tak jako inflace znehodnotí peníze, tak může inflace znehodnotit i hodnotu lidí, najednou je zde obrovské množství lidí na světě, co nemají pro konzumní ekonomiku hodnotu a podle toho se s těmito lidmi i jedná. Nebude to trvat dlouho a budou zde všude pro lidi průkazy hodnoty s roční platností, ten, kdo nebude mít platný průkaz hodnoty bude přemístěn do rezervace kde po krátké době skončí v krematoriu, protože nepřežije bez výhod, které mu poskytuje civilizace.

Tím ze světa zmizí lháři a zloději, protože takový člověk nemá pro konzumní ekonomiku hodnotu, každé pokrytectví bude umělou inteligencí rychle odhaleno a pachatel bude přemístěn okamžitě do rezervace. Pro nikoho na světě nebude už možná imunita nebo výjimka, v rezervaci skončí; milionáři, celebrity, králové, papež, guru, prorok, prezidenti, ministři, diplomati, poslanci, senátoři, ředitelé, podnikatelé atd. každý člověk je nahraditelný to lidi už brzo pochopí, protože lidí je dneska na světě nadbytek a peněz je zde nedostatek.

By admin

%d bloggers like this: