Domů » Práce je vždy o akci a reakci

Práce je vždy o akci a reakci

Realita složená z času a prostoru je založená prioritně na práci a práce to je akce a reakce, chyby způsobují problémy s prací, pokud problémy s prací jsou pro nás nesnesitelnou zátěží tak následkem se stres a deprese, problémy s prací nemají jenom lidi, ale mají je i organizace a národy.

Většinou se všechny problémy řeší jenom povrchně, a to logicky nefunguje, je to obrazně jako se zuby, které nás bolí a jenom zubař může naše problémy se zuby dlouhodobě vyřešit. Internet a knihy nám nabízejí obrovské množství informací problémem je to, že bez praktických zkušeností jsou nám tyto informace k ničemu. Často je zde snaha nepoužít profesionální služby a řešit to amatérsky, komu není rady tomu není pomoci.

Podívejme se třeba na vysokoškoláky, co zde amatérsky vládnou, protože díky protekci získali vysoké státní a podnikové funkce, to že někdo má vysokou školu, neznamená to, že je on i profesionálem v tom co právě dělá. Z díla poznáme tvůrce, podívejme se kriticky na dílo těch, co nám zde pyšně vládnou, zde pořád platí to, že slepý nemůže vést slepé, protože je nikam nedovede.

Jak poznáme u elity to, že není elita slepá k problémům, co mají dělníci, a tak nás dovede do nové konzumní reality, kde nejsou pokrytečtí hříšníci, a tak je zde ekonomický a sociální ráj. Jednoduchým testem je, aby si každý člen elity založil profil na YouTube a zde pomocí videa které sám natočil dokázal to, že je profesionál, díky kterému se bude mít každý kdo pracuje lépe, protože dostane stejnou mzdu, jakou mají zaměstnanci ve Švýcarsku. Malé mzdy jsou následkem toho že nás vedou pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou, a tak máme všichni dlouho blbou náladu. 

Leave a Reply