Tak jako je operační systém pro počítače a telefony tak existuje i politický systém. Občas někdo řekne mám na to systém, to znamená že na to má program, každý systém je staré pojmenování pro program, žijeme v realitě, kde je vše naprogramováno a mám podezření že i za náhodami stojí skryté programy.

Program je něco jako nastavení budíku, nastavíte si čas, kdy vás telefon probudí, vše je zde o zapínání a vypínání okruhů, aby zde fungovala manipulace. S narůstající složitostí programů narůstají problémy s programy o tom je; náboženství, politika, filosofie, ekonomika, věda, technika, psychika, programování atd.

Logickým následkem je snaha o to programy optimalizovat tak aby nebyli složité a byli srozumitelné i amatérům. Optimalizace u operačních systémů není problém, problémem je optimalizace u politických systémů, a to jistě musí mít nějakou příčinu?

Pokud by se politické systémy optimalizovali tak by politici přišli o svoje výhody a jistoty, taky by zde bylo mnohem méně politiků, politici si nechtějí podříznout větev na které sedí v tom je problém, jenže už brzo přijde umělá inteligence a ona nahradí politiky a byrokraty, každé parazitování na dělnické třídě je zde dočasně! 

%d bloggers like this: