Začíná to pohádkami a končí to propagandou a cenzurou, populistické ideologie zde jsou už mnoho tisíciletí, populistická ideologie je náhražka za objektivní realismus, civilizace vznikla díky náhražkám, nemáme originál tak hledáme za něj náhradu, a tak; místo pravdy je zde propaganda, místo lásky je zde obchod, místo praxe je zde teorie atd.

Toužíme všichni marně po tom, aby nám bylo v konzumním očistci lépe, následkem jsou populistické ideologie, které pomocí slibů a dezinformací z nás dělají pitomé ubožáky. Proč lidi z měst utíkají do přírody? Příroda je rájem a město je peklem, protože města to jsou továrny, které z lidí dělají roboty na dálkové ovládání, život má pro nás smysl, pokud jsme šťastní a pokud jsme nešťastní tak máme psychické nemoci a myslíme na sebevraždu.

Vše je zde o příčině a následku, současnost vznikla v minulosti a budoucnost vzniká v současnosti, je to celé o tom, co milujeme, a tak do toho investujeme hodnoty. Populistické ideologie to jsou vysoké domy bez základů, podívejme se do naší minulosti na populistické ideologie, které zanikly, příčinou zániku bylo vždy to, že ideologie nedokázala splnit to co slibovala!

Populistické ideologie to jsou teorie, které v praxi selhávají a následkem jsou ekonomické krize které často vedou k válce. Populární knihy to je zakonzervovaný čas a prostor, díky knihám poznáváme minulost a myšlení lidí, vesmírné a přírodní principy jsou pořád všude stejné, mění se jenom situace, ve které lidi existují. Ano, používáme antikoncepci, protože život v očistci nemá pro nás žádnou koncepci a už nevěříme na populistické ideologie.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: