Domů » Politika se rozděluje na to, komu politici slouží, jestli slouží těm, co jsou nahoře, nebo těm co jsou dole

Politika se rozděluje na to, komu politici slouží, jestli slouží těm, co jsou nahoře, nebo těm co jsou dole

Prezidentské dostihy, vyhrál Miloš Zeman. Byli zde i sázky na vítězství Miloše Zemana, a ten kdo nevsadil na vítězství Miloše Zemana, ten měl smůlu, vítěz bere vše, o tom jsou politické dostihy, v čem je tajemství úspěchu v těchto politických dostizích? Politika vznikla z náboženství, v náboženství je vše pořád stejné nic se zde nezmění ani za tisíc let, politika je o módě, politik a politická strana musí vědět co je v módě a nabídnout voličům módní strategie pomocí kterých se budou mít voliči po volbách lépe, sliby se slibují, ale zapomíná se většinou už na splnění těchto slibů, a následkem je nedůvěra k politikům a politickým stranám.

Politika se rozděluje na to, komu politici slouží, jestli slouží těm, co jsou nahoře, nebo těm co jsou dole, není politik ten, co by dokázal sloužit současně těm, co jsou nahoře, i těm co jsou dole. Ti, co jsou nahoře, mají peníze, ale ti, co jsou dole, mají možnost rozhodnout, kdo bude zvolen. Každý, kdo pracuje za mzdu, je sluhou toho, kdo mu mzdu vyplácí, politici si musí uvědomit to, že je platí ti, co jsou dole, a neplatí je ti, co jsou nahoře!

Proč tedy politici slouží těm, co jsou nahoře, a nakonec to skončí tím, že oni v politice skončí. Problém politiků je v tom, že jsou amatéři, politika je umění manipulace s voliči, není to jednoduché řemeslo, jak si amatérští politici myslí. Mnoho politiků se podobá adolescentům, co si tajně půjčí auto rodičů, a to auto nabourají, to je podle mě prioritní problém u politiky, musí se zde zavést politické průkazy něco jako je pilotní průkaz, nestačí se naučit řídit letadlo na počítači, je třeba nalétat i mnoho hodin na skutečném letadle, i když je tato praxe velmi drahá.

V životě jsem to zažil už mnohokráte, kdy se na vedoucí místo dostal začátečník, a mnoho lidí najednou začalo podávat výpovědi. Podívejme se na potopení lodi Titanic, pokud by tam byl jiný kapitán, tak by se tato loď před sto lety nepotopila, na svojí první plavbě přes oceán. Pád RVHP byl způsoben tím, že zde byli kapitány průmyslu amatéři, a tak se to celé ekonomicky a politicky potopilo, dneska je to stejné s byrokratickými EU, ve kterém jsou v centru zase pyšní amatéři. Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit na vysoké funkce dát amatéry, podívejme se na úspěšné nadnárodní podniky, jak pečlivě dbají na to, aby nezaměstnávali amatéry!

Leave a Reply