Pokud ceny za práci nebo zboží neodpovídají nabídce a poptávce tak je zde problém, který může vyřešit jenom změna ceny tak aby odpovídala nabídce a poptávce, bohatí chtějí ceny zboží a služeb zvyšovat a chudí chtějí ceny zboží a služeb snižovat, podobná je i situace u platů kdy bohatí chtějí pro sebe vysoké platy a po chudé chtějí malé platy. Je zcela jedno jestli je zde kapitalismus nebo komunismus, protože spravedlnost je jenom v jisté smrti.

Jsou za vším peníze a vyřeší vše peníze? Peníze jsou následek toho že je zde lidí jako sraček, tam kde je málo lidí na velikém teritoriu tam nejsou peníze, a tak tam vše funguje zcela jinak, každý má jenom to, co si sám obstará a ten kdo nepracuje zemře hlady. Pokud se v přírodě něco přemnoží tak dojde automaticky k tomu, že se přemnožení brzo eliminuje.

Příroda má k dispozici regulační systémy, které dobře fungují. Nebude to trvat evolučně už dlouho a naše civilizace vytvoří regulační systémy které zajistí, aby zde bylo vše v optimální normě, a tak se eliminují nenormální lidi co způsobují civilizaci problémy, dobrotu si zde bude muset každý zasloužit jinak bude eliminován!

%d bloggers like this: