Vše je zde o příčině a následku, pokud chybujeme tak následkem jsou problémy, jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží a jsme zlí k tomu co si zlé jednání nezaslouží, příčinou našich chyb je vždy nějaký extrém.

Jako je třeba; degenerace, přelidnění, centralizace, monopoly, byrokracie, politika, náboženství, pohádky, reklama, populismus, dogmatismus, cenzura atd. pokud někdo poukáže na amatérské chyby tak je prý chytrý jako Šalamounovo hovno!

Cynismus je naším skutečným národním náboženstvím, pro egoistické pitomce je totiž snadné něco odsoudit bez důkazů a je pro ně těžké něco do hloubky pochopit a opravit chyby v sobě nebo ve svém okolí.

Virtuální sociální sítě se dneska stali moderní sektou, ve které si egoističtí pitomci hrají na svaté autority a neuvědomují si to, že trpí spasitelským komplexem. Vše je zde o náhražkách, které jsou levné a snadno dostupné, nebude to trvat dlouho a dojde k nahrazení ubožáků za umělou inteligenci a autonomní roboty, ubožáci skončí v rezervacích a zde se oddělí muži od žen.

By admin

%d bloggers like this: