Domů » Politici jsou bezcharakterní kariéristi

Politici jsou bezcharakterní kariéristi

Výprodej zbytečných politiků. Tak jako po Vánocích začínají výprodeje zboží, které se nepodařilo na Vánoce prodat, tak by logicky i měli začít výprodeje zbytečných politiků, vše je zde dneska jenom zboží, které se musí rychle prodat, jinak ztratí hodnotu, všude je na skladech mnoho zbytečných politiků, a tak na tyto zbytečné politiky uděláme veliké výprodeje. Mnozí mohou namítnout to, že přeci nejde politiky prodávat jako zboží, že to jsou přeci nenahraditelné osobnosti.

Z dálky, můžou prezidenti a politici vypadat jako nenahraditelné osobnosti, z blízka poznáme, že to jsou snadno nahraditelní ubožáci, s nulovou hodnotou. Vše je zde jenom o krysích závodech, politici to jsou veliké kariéristické krysy, co mezi sebou soutěží o vysoké státní funkce, aby se měli dobře, za vším jsou peníze, dobrota je přeci žebrota, sliby, ti, co jsou nahoře, těm dole slibují, a ti co jsou dole, se nejprve radují, a potom mají blbou náladu, protože se sliby nesplnili.

Nadbytek pro ty nahoře, je zde díky nedostatku pro ty, co jsou dole, recept na růst je jednoduchý, mnoho vyvážet a málo dovážet, problémem je to, že takto uvažuje každý národ, a následkem je logicky konflikt, a od toho máme politiky, aby oni za nás bojovali, a umožnili nám to, že budeme moci mnoho vyvážet, a málo dovážet. Problém nastává, pokud jsme vše, co zde máme, prodali cizincům, v tom případě je nám k ničemu to, že můžeme mnoho vyvážet a málo dovážet, když zisky z vývozu mají jenom cizinci, a tyto zisky zůstanou v cizině, cizinci jsou zde doma, a my zde už jsme jenom cizinci.

Leave a Reply