Domů » Pokud všichni lžou tak není normální mluvit pravdu

Pokud všichni lžou tak není normální mluvit pravdu

Pokud se něco děje pravidelně tak to považujeme za pravdu, pravidelnost je zde omezená; časem, prostorem, informacemi, programy, změnami, chybami atd. opakem pravdy je lež, lež je to, co se vydává za pravdu ve snaze nás oklamat, reklama je klasickou lží. Sny nám lžou proto abychom si odpočinuli od pravdivé reality ve světě iluzí, vše zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie způsobuje to že zde příčina a následek je, život to je evolucí naprogramovaný dočasný proces, vše je zde evolucí vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to zde něčemu sloužilo.

Pokud všichni egoisticky lžou tak není normální mluvit pravdu a následkem je to, že jsme všichni psychicky nemocní, a tak zde jsou; ekonomické krize, pandemie, ideologie, revoluce, války, katastrofy atd. Nejhorší je to že lžeme sami sobě, uzavíráme se do svých svatých lží a vytváříme si tak soukromý psychický očistec, komu není rady tomu není pomoci.

Ve snaze se mít dobře, děláme vše pro to abychom mohli egoisticky parazitovat na přírodě a společnosti, jenže každá akce vyvolá reakci a nebude to už trvat evolučně dlouho a bude zde globální nezaměstnanost, protože místo lidí zde budou pracovat programy a stroje. Dojde nakonec jistě ke genocidě a poslední malá nahá skupina lidí skončí v poslední zoologické zahradě za nerozbitným sklem a na cedulce bude napsáno INTELIGENTNÍ OPICE.

Leave a Reply