Domů » Pokud nefunguje láska tak logicky nefunguje ani rodina a společnost

Pokud nefunguje láska tak logicky nefunguje ani rodina a společnost

To že láska nefunguje, není nový problém, podle mě v okamžiku, kdy se člověk stane gramotným tak u něj přestane láska fungovat, všimněme si toho, že tam kde je negramotnost a nejsou tam nikde lidi, co jsou gramotní, tam láska funguje. Ostatně už mesiáš Ježíš Kristus hovořil o tom, že ten, kdo je blahoslavený chudý duchem, ten je i plný lásky a pravdy.

Vědomosti jsou droga, a tato droga v lidech zabíjí lásku a pravdu, globální statistiky jasně ukazují to, že vysokoškoláci mají statisticky jenom jedno dítě, ale negramotní lidé mají statisticky deset dětí. Nemáš vysokou školu tak jsi po celý život jenom otrokem, pokud nechceš být otrokem, tak musíš mít vysokou školu, to je pravda o tom, proč láska nefunguje.

Nemůžete sloužit vědomostem a lásce současně, když se jednomu pánu zavděčíte tak druhého pána rozzlobíte. Pokud nefunguje láska tak logicky nefunguje ani rodina a společnost, člověk bez lásky, to je jenom mrtvola, na dočasné dovolené. Vědomosti zabíjejí v lidech lásku a pravdu, vědomosti totiž přeprogramují mozek člověka na parazita, od parazita nemůžete očekávat lásku a pravdu.

Blázni si myslí to, že blahoslavený chudý duchem je blázen, problém je v tom, že si blázni nechtějí přiznat to, že ten, kdo je bohatý duchem, ten je plný nenávisti a lží. Podívejme se na diktátory, jak jsou plní lží a nenávisti, následkem je to, že díky diktátorům v konfliktech a válkách po mnoho tisíciletí umírá neustále mnoho miliónů lidí.

Myslíme a konáme podle situace, pokud jsme negramotní, tak myslíme a jednáme jinak, než když jsme vysokoškoláky. Vadí nám tvrdé drogy, a trestáme tvrdě ty, co tvrdé drogy prodávají a vyrábějí, zapomínáme ale na to, že vědomosti jsou taky tvrdou drogou, a že je třeba zakázat globálně gramotnost, a eliminovat knihy a veškerou kulturu.

Prostě když někdo onemocní tak zemře, lidí je všude jako much, a tak proč lidi draho léčit v nemocnici, nebo pomocí léků, jediným lékem bude spánek a práce. Místo, pracujete pomalu, máte výpověď, zde bude dozorce, který zabije toho, kdo pracuje pomalu, a tím zde zbytečný pro konzumní systém je. Takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné časy.

Leave a Reply