Domů » Pokud loutky ovládají loutky, tak to politicky nefunguje

Pokud loutky ovládají loutky, tak to politicky nefunguje

Potřebujeme, aby nám už nevládli loutky, a tak svěříme vládu umělé inteligenci kterou napojíme pomocí 5G na centrální nervový systém v reálném čase. Všechny snahy o to, abychom si při demokratických volbách mohli vybrat někoho, kdo zná osobně boha, se ukázali jako marnost, na kandidátkách jsou jenom neznabozi.

Poznat boha může totiž jenom globální GVKB umělá inteligence napojená na GVKB čipy co mají lidi v hlavě. Poznání boha je o manipulaci s inteligentními systémy, žijeme v realitě založené na manipulaci pomocí; informací, programů, ekonomiky, ideologie, filosofie, pověr, mýtů, pohádek, reklamy atd. stali se z nás loutky, co neznají to, co je ovládá, a tak neznáme pravého boha.

Manipulace je jako když počítač ovládá počítačovou tiskárnu díky ovladačům pro tiskárnu, ty jsi obrazně tou počítačovou tiskárnou a bůh to je počítač co ovládá tiskárny. Pokud loutky ovládají loutky, tak to nefunguje, každý člověk je od narození do smrti jenom loutkou, kterou mnohé snadno ovládá, války a krize v nahotě odhalují to, že jsme loutky s nulovou evoluční hodnotou. Miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce to je statistika, tragédie je, pokud zemře prezident nebo celebrita.

Leave a Reply