Mocní a bohatí lidé, jsou obrazně jako notebooky s operačním systémem Windows, nejsou to živé citlivé charakterní bytosti, jsou to naprogramované, průmyslově vyrobené levné stroje.

Tak jako si v obchodě vyberete notebook s operačním systémem Windows, tak si při politických volbách vybíráte politiky, není v tom žádný rozdíl! Jak každý ví, tak notebooky a Windows mají v sobě kurvítka, stejně tak i mocní a bohatí lidé, mají v sobě zabudovaná kurvítka.

Ano, bude líp, vyhlásí starý notebook s Windows, a získá si tím velikou popularitu, blbá nálada prý skončila, mediální sluníčka nám to mediálně vysvětlí, že vše je už všude díky růstu spotřeby věcí s kurvítky optimální (spotřebujeme toho více, protože se vše, rychle díky zabudovaným kuvítkům zkurví), a že naše blbá existenční nálada, je jenom naše hloupá iluze.

Jste jako děti, co věří na kouzelníky a anděly, realita není pohádka, realita je o tom, že je zde vše evoluční experiment, který jistě končí nemocí a smrtí, vše je zde dočasně, a každý notebook je za několik let recyklován, a každý Windows, je za několik let už zastaralý, a musí se nahradit novější verzí.

Na věčné časy, zde jsou jenom chyby, způsobené kurvítky v nás a okolo nás! Podívej se do zrcadla, a spatříš živé inteligentní kurvítko, které zde kurví vše na co šáhne, od narození do smrti, čím evolučně vyspělejší je člověk, tím vyspělejším je i kurvítkem, Adolf Hitler nám v praxi ukázal, co vše dokáže zkurvit, evolučně vyspělé kurvítko.

%d bloggers like this: