Pro mimozemské civilizace jsme zaostalou malou kolonií, kterou vesmírní kolonialisté před mnoha stoletími trvale opustili, protože ve vesmíru našli lepší kolonie, které jim přinášejí větší zisky. Tvrzení že člověk evolučně vznikl z opice není vědecky doloženo, člověk je něco jako černoši, co se převezli do Ameriky, aby zde pracovali jako otroci.

Proto člověk ničí ekosystém, protože je mu tento ekosystém cizí, ostatně stará náboženství hovoří o sestoupení bohů z nebes neboli o mimozemšťanech. Podívejme se na to, že se lidi oblékají a zvířata se neoblékají to je jasný důkaz toho, že jsme sem byli zavlečení z vesmíru jako otroci do kolonie, kde jsme měli pro mimozemské kolonialisty zadarmo pracovat.

Logicky je zde otázka a co se z naší kolonie vyváželo do vesmíru? Vyváželi jsme odsud kovy jako je; zlato, stříbro, měď, olovo, železo atd. ve vesmíru jsou jako platidlo kovy, protože každá vyspělá civilizace potřebuje kovy, aby mohla fungovat. Mnozí si nejspíše řeknou že mi televize přeprogramovala mozek a že bych se neměl tolik na televizi dívat. Pravda byla vždy všude zakázána, protože byla elitě nepříjemná.

Často je zde slyšet názor že prý vesmír je tak veliký že cestování z jedné civilizace na jinou civilizaci ve vesmíru je technicky nemožné. To je jako s létáním, kdy jsme si mysleli že vyrobit těžké letadlo je technický nesmysl!  Cestování vesmírem je stejně rychlé jako cestování informací na internetu, kdy k načtení stánky stačí okamžik!  Dlouhodobý nedostatek zlata a stříbra je způsoben tím, že nám jej mimozemšťané chytře kradou mnoho století.

%d bloggers like this: