107

Podívejme se na ekonomiku objektivně, nejvíce ekonomiku ovlivňují lidé, co zde mají moc nebo bohatství, chudý a bezmocný ubožák nemůže nijak ekonomiku ovlivnit. Propaganda a reklama se snaží z lidí udělat pitomce, aby hodně pracovali a hodně za pitomosti utráceli peníze, a tak se vytváří začarovaný kruh problémů na které není řešení.

Pandemie a potom válka na Ukrajině to je následek toho že nám vládnou pitomci, podívejme se třeba na dopravu, kolik času strávíme za život tím, že se snažíme dostat z jednoho místa na jiné místo, a přitom by to šlo vyřešit bez nutnosti se někam dlouho přemísťovat.

Stačí lidi naskenovat ve virtuální realitě a po naskenování se genetická těla eliminují v krematoriu jako evoluční odpad a budeme všichni existovat jenom ve virtuální globální realitě kde se nelže a nekrade, naše cestování bude tak rychlé a levné za okamžik budeme moci být kdekoli na světě díky optickému kabelu. Nebudeme už k ničemu potřebovat; peníze, vlastnictví, dům, auto, oblečení, jídlo, drogy, sex, telefony, politiku, byrokracii, pravidla, náboženství, soudy, školu, nemocnici, rodinu atd. 

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: