Dům postavený na písku spadne, a to tom jsou kandidáti na prezidenta které vyrobili politické strany, kdo stojí za těmito kandidáty? Za těmito kandidáty stojí milionáři, co potřebují, aby zde byl prezidentem jejich sluha, který jim bude sloužit, aby mohli snadno parazitovat na dělnické třídě, vše je zde mediální divadlo, skutečnou moc zde nemají lidi ale programy, vše je naprogramováno tak aby byl každý člověk jenom sluhou systému svoboda je iluze.

Sledujme toky peněz a zjistíme to, že bohatí parazitují na chudých, proto zde jsou konflikty a války, ryba smrdí od mocné a bohaté hlavy. Je naivní představa že díky politikům se budeme všichni mít lépe, lépe se mají přeci jenom ti, co jsou bohatí, jenže co se stane až zde pro lidi nebude zaměstnání ani vysoké funkce, bez peněz nejde v tomto světě existovat za vše se musí platit.

Zvolte si za prezidenta ubožáka a následkem bude to že on z vás udělá ubožáky, podívejme se na to, jak fungoval socialismus, kdy byl prezidentem vždy nějaký kariéristický ubožák, co si hrál na prezidenta. Andrej Babiš to je cesta do budoucnosti a Petr Pavel to je cesta do minulosti, je na vás, komu dáte hlas, pořád platí z díla se pozná profesionál, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže jaké hodnotné dílo zde zanechal Petr Pavel, jaké dílo zde může zanechat ubožák který nemá charakter.

%d bloggers like this: