Vše se událo v době, kdy Petr Pavel spal doma, na bezpečnostních kamerách nic nebylo zaznamenáno, Petr Pavel vešel na WC a už z něj nevyšel, to bylo podezřelé bezpečnostní ochrance, a tak za hodinu otevřela WC a Petr Pavel tam nebyl, na WC nebylo okno, kterým by mohlo tělo zmizet. Specialisté začali to WC prověřovat a nic zde nenašli.

Vše vypadá jako profesionální práce nějaké tajné služby nebo zločinecké organizace. Otázkou je komu by prospělo to, že Petr Pavel záhadně zmizel? Je zde verze že byl Petr Pavel tajným agentem FSB, a že pokud by se stal prezidentem, tak by mohl způsobit veliké problémy FSB. To logicky bude znamenat vypsání nových voleb a nejspíše v nich vyhraje Andrej Babiš jako bývalý tajný agent StB

Proč usuzujeme na to, že za akcí je FSB? Byl nalezen nedopalek ruské cigarety, poblíž místa činu, kdo asi u nás kouří ruské cigarety? Jak je možné to že se tajný agent stane prezidentem? Vše je dneska o tom mít na druhé informace a moci je tak zastrašit nebo vydírat a k těmto informacím mají přístup jenom tajní agenti. Světu vládnou dneska už jenom tajné služby a ani prezident nemá šanci se jim postavit. 

%d bloggers like this: