Vše je v konzumní lidské civilizaci dlouhodobě závislé na penězích a výhodách, co se stane evolučně s příchodem autonomních robotů a umělé inteligence? Dojde k tomu, že pro lidi nebude už možnost získat peníze a výhody, lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala globální genocida, nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi žádné problémy.

Propaganda a cenzura je jako náš stín před kterým nikdo nikam neuteče, jsme manipulováni od narození do smrti a jakýkoli odpor proti všemocné elitě je naivní a marný to nám dokazují revoluce a války. Pořád slyšíme špatné zprávy a máme z toho blbou náladu, nejsou na světě už lidi tak zde nejsou už ani špatné zprávy a pro roboty zde budou jenom dobré zprávy, a tak budou mít roboti dobrou náladu, protože budou existovat v systému který optimálně funguje.

Člověk to byla evoluční testovací verze, která se evoluci bohužel nepovedla, protože z oblečené opice nikdo autonomního robota neudělá, pomocí propagandy a cenzury. Války vždy v nahotě odhalovali, jaká nás čeká evoluční budoucnost, když něco nedokážeme vyřešit po dobrém tak to řešíme po zlém, následkem je; konflikt, revoluce, válka, extrémismus, terorismus, vandalismus, centralismus, drogy, prostituce, mafie, korupce, protekce, podrazy atd. 

Každý člověk na světě je od narození do smrti nepřizpůsobivým příživníkem, rozdíl mezi lidmi je v tom, jak jsou úspěšní jako nepřizpůsobiví příživníci, podívejme se na to, jaké následky má naše egoistická civilizace na čas a prostor ve kterém zde asi milion let existujeme, pokud někdo nastaví odvážně zrcadlo nepřizpůsobivým příživníkům tak si koleduje o to, že skončí rychle velmi zle jako třeba Ježíš Kristus, protože všemu všude kraluje všemocná svatá propaganda a cenzura.

By admin

%d bloggers like this: