Domů » Peklo není po smrti, peklem jsou nám zde cizí egoističtí lidé

Peklo není po smrti, peklem jsou nám zde cizí egoističtí lidé

Blázni obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví, potom se tak znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti, a tak nežijí ani v přítomnosti ani v budoucnosti, a žijí tak, jako by neměli nikdy zemřít, a potom zemřou bez toho, aby předtím normálně žili.

Peníze nesmrdí, na této myšlence stojí konzumní civilizace, když rozebereme; politiku, náboženství, ekonomiku, vědu, techniku, umění, módu, reklamu, psychiku, školství, zdravotnictví, dopravu, bydlení, rodinu, ekologii atd. tak zjistíme, že za vším je egoismus, a tom mnohdy i tam, kde bychom jej nečekali.

Ve snaze o úspěch a peníze jsme schopní; vraždit, mučit, vydírat, věznit, lhát, krást atd. vše je zde hra, ve které chce každý být úspěšný, ve zkratce bych mohl říci, dobrota je v tomto konzumním očistci jistá žebrota. Vraždění židů v plynových komorách po milionech, jasně odhaluje pravdu o tom, co je to bezcitná konzumní civilizace!

Peklo není po smrti, peklem jsou nám zde cizí egoističtí lidé. Jdete za lékařem a očekáváte od něj pomoc, ale on je egoistický, a místo aby vám pomohl, tak vám začne škodit, je to chyba v konzumním systému, stejně ale jedná většina vysokoškoláků, podle hesla peníze nesmrdí. Pro cizí lidi jste jenom hostitel, kterého budou cizí lidi ekonomicky jako parazité vysávat, někde dokonce rodiče parazitují egoisticky na vlastních dětech!

Vůbec se už nedivím tomu, že se někdo zblázní, a postřílí 77 cizích lidí na ostrově, a necítí se vinen, kde je chyba v Matrixu? Chyba je v nemoci, zdravý člověk se chová normálně, civilizace má za následek to, že jsou lidi nemocní fyzicky a psychicky. Slyšel jsem o tom, že prý je možné snížit vysoce nemocnost lidí v civilizaci, pomocí jednoduchých a levných metod, ale to by znamenalo menší zisky, pro továrny na léky a pro nemocnice.

Na jedné straně chtějí zaměstnavatelé a školy zdravé lidi, a na druhé straně je zde zájem továren na léky a nemocnic, aby lidi nebyli zdraví. Peníze jsou více než zdraví lidí, ano peníze lhářům a zlodějům nesmrdí.
Jsem pro zavedení globální certifikace zdraví tělesného a psychického, s platností na jeden rok, od 7 let do 70 let.

Ten, kdo nebude mít tuto certifikaci platnou, ten bude v krematoriu eliminován, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, v krematoriu skončí; král, šlechtic, prezident, papež, dalajláma, guru, celebrita, vědec, ředitel, milionář atd. lidí je globálně všude jako much, a tak se bude s lidmi podle toho i jednat. Když chcete globální konzumní egoismus, tak je třeba jít dále, a nebudeme se už dívat napravo a nalevo.

Leave a Reply