Domů » Pandemie způsobila to, že jsme uvízli v problémech

Pandemie způsobila to, že jsme uvízli v problémech

Pokud loď hvízdne na mělčině je těžké ji vyprostit, pandemie je obrazně tou mělčinou, na které jsme už rok globálně uvízli, a tak máme z toho stres a deprese, pandemie zde byli, a ještě dlouho budou, pandemie postihují i zvířata.

Vše je zde o protikladech a kauzalitě, pokud děláme chyby jsme za to potrestání, komu není rady tomu není ani pomoci, jak si to uděláme dnes takové to budeme mít zde zítra, budeme muset provést mnoho nepopulárních změn které eliminují naši degeneraci a přelidnění, vše je pořád o tom že slepý vede slepé, problémem je to že místo praxe a je teorie která v praxi nefunguje.

Každý proto dostane už brzo do hlavy GVKB čip, který pitomý mozek odřízne od pitomé reality, není příležitost chybovat tak není ani chybování, všechny lidi bude řídit globálně jenom GVKB umělá inteligence.

Tím skončí; peníze, soukromé vlastnictví, náboženství, politika, reklama, sport, drogy, prostituce, mafie, války, pandemie atd. do všeho se dneska dávají čipy a na lidi se zapomnělo, jsou věci, na kterých nemůžeme šetřit, jenom díky čipům zde skončí očistec a bude zde pro všechny GVKB virtuální ráj.

Leave a Reply