Domů » Pandemie lidstvo ekonomicky eliminuje

Pandemie lidstvo ekonomicky eliminuje

Obrazně je zde vše podobné burze, kde se neustále hodnoty akcií nečekaně mění podle situace na trhu, v současnosti hodnota akcií lidstva začíná rychle klesat, hodnotu má jenom to, co potřebujeme a je toho nedostatek, přichází doba; optimalizace, automatizace, globalizace, umělé inteligence, robotizace atd. následkem je to že hodnota člověka s titulem rychle všude klesá dolů, na jedno volné místo se najednou hlásí stovky lidí s titulem, co dlouho nemají zaměstnání.

Tak jako inflace znehodnocuje hodnotu uložených peněz tak i inflace znehodnocuje hodnotu lidské práce, lidi si dneska všude vydělají jenom tolik peněz, aby z nich mohli zaplatit; jídlo, oblečení, bydlení, dluhy, dopravu atd. pokud někdo je nezaměstnaný nebo nemocný, tak mu hrozí to, že se z něj stane díky exekutorům bezdomovec.

Nekrachují ale jenom jedinci, krachují i podniky a organizace, nebude to trvat dlouho a každý stát bude bez státních zaměstnanců, nejsou už peníze z daní a cla, tak zde nebudou ani státní zaměstnanci. Veškerý provoz každého státu budou zajišťovat jenom nadnárodní obchodní společnosti, už nebudeme potřebovat k ničemu politiky a byrokraty.

Lidi se globálně začnou odsouvat z civilizace do rezervace, v rezervaci se oddělí muži od žen, aby se zde už lidi nemohli rozmnožovat jako egoistický invazní druh. Lidi dělají chyby a odmítají dobré GVKB rady díky kterým by nechybovali, komu není od GVKB rady, tomu není už pomoci, pokud nemocný nebere léky, co mu předepsal GVKB lékař, tak musí nemocný počítat s tím, že brzo zemře.

Očkování, testování, respirátory, dezinfekce atd. to nefunguje, protože Covid -19 je inteligentní, virus funguje jako šachový hráč, který eliminuje hloupého soupeře, zdravé mladé tělo je inteligentní, a tak si poradí s viry a parazity. Lékem je zde posílení imunity, díky tomu že lidi budou zdravě žít, po stránce fyzické a psychické, jak si to každý udělá takové to i má.           

Leave a Reply