Domů » Pandemie eliminuje jenom genetické zmetky

Pandemie eliminuje jenom genetické zmetky

Podívejme se na to, že je zde všude nadbytek zmetků, příčinou je to že selhala kontrola, která by zmetky recyklovala, podívejme se do ekosystému zde kontrola funguje, a tak se zde recykluje vše, co je zde zmetkem, dobrota je žebrota. Pokud mají zmetci potomstvo, tak je to potomstvo zmetkem, jablko nepadne daleko od stromu, nepřizpůsobivý příživník je z pohledu evoluce genetickým zmetkem, a měli bychom jej po narození recyklovat.

Pandemie eliminuje jenom genetické zmetky s nulovou hodnotou pro evoluci, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit to, že nebudeme recyklovat vše co je zde zmetkem, nebudou zde pro nic výjimky a imunita, padni, komu padni, genetických zmetků je na světě jako sraček a následkem je to že zde jsou války a pandemie, zmetek produkuje zmetky, podívejte se na zákony a předpisy kriticky a zjistíme že je to zmetek s nulovou hodnotou.

Jaký to má smysl chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí zmetci. Dokonalý člověk je iluze, v současnosti je každý člověk genetickým zmetkem s nulovou evoluční hodnotou. Nahradíme proto lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi globálně trvale se odsunou z civilizace do GVKB rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní egoistický druh. 

Leave a Reply