Přeskočit na obsah

Otroctví je nemoc, na kterou je lékem svoboda

Všude kde lidi používají peníze tam je i otroctví, logicky svoboda je tam kde lidi nepoužívají peníze, peníze dokázali vytvořit ekonomické otroctví, aby se otroci nebouřili tak začali otrokáři otrokům vymývat mozek propagandou a cenzurou, následkem byl konzumace drog a víra v teorie co v praxi nefungují. Otrokáři dělají mnoho tisíciletí vše pro to, aby se měli dobře a je jim jedno to že se otroci mají zle z cizího krev neteče to je heslem všech otrokářů.

Vychází neustále mnoho populárních knih o tom, jak nebýt otrokem a být otrokářem, jenže jde o teorie, které v praxi nefungují. Bez protekce nemá v současném světě nikdo šanci na úspěch, který z něj udělá otrokáře. Zakopaný pes je v tom že člověk nebyl evolucí stvořen k tomu, aby byl otrokem, ale byl stvořen k tomu, aby byl lovcem a tím predátorem.

Řešením je nahradit lidi za autonomní roboty, robot nebude mít problémy s tím, že je otrokem, robot byl evolucí stvořen jako otrok digitálního systému, který řídí jenom globální umělá inteligence, nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi problémy o tom je evoluční budoucnost. Pokud by mohli demokratické politické volby eliminovat ekonomické otroctví tak by se volby všude zakázali, na kandidátkách jsou jenom otrokáři to si musí konečně otroci uvědomit!

%d bloggers like this: