Domů » Otázka je, co stroje a programy udělají s lidmi, pro které zde už globálně nebude práce za mzdu?

Otázka je, co stroje a programy udělají s lidmi, pro které zde už globálně nebude práce za mzdu?

Existujeme v realitě založené na organizaci, ve které je vše organizováno, v přírodě je taky vše organizováno a jsou zde i organizace, zde je ale vše jednoduché a chyby se tak rychle eliminují. Naše konzumní kulturní civilizace je oproti přírodě zbytečně složitá a tím je zde i mnoho problémů se kterými si neumíme poradit, jak zjednodušit naši civilizaci?

Jsou zde různé cesty, změnit systém nebo změnit lidi, politici a vědci chtějí změnit systém, filosofové a kněží chtějí změnit lidi, podle mě lidi a systém už dosáhli evolučního vrcholu, a tak brzo bude následovat pád dolů.

Řešením je začít stavět na nových základech a novými základy jsou stroje a programy, místo lidí zde budou stroje a programy, nejsou lidi tak nejsou problémy, lidi to byla testovací verze a finální verzí budou stroje a programy, je to jako když jsme v zemědělství přestali používat koně a jiná zvířata na fyzickou práci, začali jsme používat traktory a jinou zemědělskou techniku.

Otázka je, co stroje a programy udělají s lidmi, pro které zde už globálně nebude práce za mzdu? Neočekávejte od strojů a programů to že budou sociální, stroje a programy jednají logicky a ekonomicky, a tak budou lidi ekologicky recyklováni, otázkou je už jenom, kdy začne globální ekologické recyklování lidí?

Co si lze myslet o lidech z toho, co dneska dělají za podrazy, napadají v době pandemie počítačově nemocnice, snaží se vydělat na rouškách a respirátorech atd. nikdo není dokonalý natolik, aby nechyboval, proto přijde už brzo doba, kdy zde nebude centrální byrokratismus, kdy centrální mocní a bohatí byrokrati, rozhodují chybně o nás bez nás, to ta minulá vláda byla špatná.

Leave a Reply