Je to zde už mnoho tisíciletí o našem pokrytectví, kdy hlásáme svatost, a přitom jsme hříšníky, stali se z nás všech herci, co se naučili určité role a pokud se podívají do zrcadla tak tam spatří herce co zde hraje nějakou roli, všechny snahy o to, aby herci přestali hrát svoje role jsou naivní a marné.

Změní se ideologie, a tak se herci naučí nové role a jede se dál, současný člověk mi připomíná naprogramovaný stroj na akumulátory, není zde už žádný charakter je zde jenom divadlo. Máš psychický problém tak dostaneš silné léky na hlavu, nepočítej s tím, že se někdo bude zajímat o to co ti způsobuje psychické problémy!

Války v nahotě odhalují pravdu o světě, kde žijeme, pro ty, co nám centrálně vládnou jsme jenom nuly s nulovou hodnotou a podle toho s námi i jednají, jakýkoli odpor je marný. Každý, kdo má na internetu stránku řeší problém s malou návštěvností a věří na zázraky, jenže zázraky se nekonají!

Bez investice do reklamy nejde na stránce udělat veliká návštěvnost, otázkou je a vyplatí se investice do reklamy? Vše je zde o tom abychom nechybovali, to, co je pro tebe správné, může být pro mě chybné!

Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, pořád platí to, že škola života nemá prázdniny, v současnosti počet sebevražd všude rychle narůstá, protože lidí je na světě jako sraček, a tak život stojí za hovno.

%d bloggers like this: