Domů » Optimální cyklus je utopie

Optimální cyklus je utopie

Vše se točí v nekonečném kruhu, a tak z malého veliké vzniká a potom se to zase na malé rozpadá, vše je zde dočasnou iluzí, která vypadá reálně. Napětí mezi protiklady je zdrojem energie, a tak zde po akci reakce je, vše je to naprogramovaný dočasný evoluční proces, jedinou jistotou zde jsou chyby.

Realita není pro nás ideální, a tak jsme stvořili ideologie které poznáte podle toho, že slovo končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, hinduismus, humanismus, dogmatismus, populismus, centralismus, kariérismus, idealismus, naivismus, perfekcionismus, egoismus atd.

Každá ideologie to je reklama na zázraky! Náboženství chce z čertů udělat pomocí morálky anděly, politika chce z pekla pomocí zákonů a předpisů udělat ráj, reklama chce pomocí dezinformací udělat z konzumentů loutky na dálkové ovládání atd. Optimální cyklus je utopie, protože vše je zde evoluční experiment, a tak zde jsou chyby v nás a okolo nás, každý inteligentní systém si pro sebe vytvořil soukromý očistec, protože se řídí heslem, moje hra a moje pravidla.

Následkem je konflikt, který může skončit; pandemií, revolucí, válkou, katastrofou, krizí atd. odstraňme násilí z naší konzumní společnosti a z lidí se stane hloupé stádo ovcí, které bude ovládat jenom GVKB umělá inteligence pomocí GVKB čipů v hlavě a čipy odříznou egoistický mozek od reality a mozek bude znát jenom umělou GVKB realitu. Civilizace je o nahrazování přirozeného za umělé, a tak nahrazení přirozené reality za umělou realitu je následkem naší touhy po tom abychom se měli lépe.

Leave a Reply