Domů » Optimální cesta k dokonalosti

Optimální cesta k dokonalosti

Každý má problémy s tím, že tento konzumní svět není dokonalý, naše schopnosti a možnosti jsou mnohým velmi omezené, a tak nejsme dokonalí a realita není dokonalá. Podívejme se třeba na levné notebooky, které nejsou dokonalé a jsou i pomalé, podobná je situace i u levných osobních aut. Za málo peněz se nedá udělat vysoká kvalita!

Stejně tak zde za málo peněz není kvalitní zaměstnanec, kvalita není zadarmo, pandemie a války jsou následkem toho že jsme zapomněli na kontrolu kvality, a tak jsme obrazně postavili konzumní civilizaci na písku. Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, co do Evropy přišli z Indie před mnoha stoletími, zde jde o ekonomickou migraci, poznali jsme to, že multikulturní společnost není kvalitní a ti co rozhodují o nás bez nás si neumí poradit s multikulturní společností, protože chtějí být populární, a tak odmítají nepopulární pravidla která by všude na světě eliminovala multikulturní společnost.

Nebude to už trvat dlouho a začnou se vyrábět autonomní inteligentní roboti na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh, vše je zde jenom dočasným evolučním experimentem. Vše zde bude řídit globální umělá inteligence, která započne optimální cestu k dokonalosti, díky optimální kontrole všeho, co je správné mít zde pod kontrolou, takto zde už nebudou lidi dělat chyby.

Leave a Reply