Nejlepší antikoncepcí je oddělit muže od žen, logicky to bude mít za následek nedostatek lidí na práci, to se vyřeší pomocí umělé inteligence a autonomních robotů, konečně se nebudou muset bát ženy znásilnění a jiného násilí od mužů, mnozí namítnou že to je globální genocida a že nemůžeme lidi eliminovat z civilizace. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti na baterky, a tak jim vyhovíme a evolučně lidi za roboty nahradíme.

Podívejme se na lidi, jak myslí a jak konají, dojde nám to, že lidi jsou oblečené opice a jakákoli snaha je proměnit na roboty je naivní a marná! Zájem evoluce je nad zájmem každé organizace, lidi nepochopili to jak čas a prostor funguje a komu není rady tomu není pomoci, vše je zde o příčině a následku, jak si to uděláme takové to i máme, pokud se chováme jako paraziti tak se nemůžeme divit tomu, že s námi bude evoluce zacházet jako s parazity. 

Náklady na člověka dneska už neodpovídají tomu, jaké hodnoty přináší člověk civilizaci, robot je z hlediska ekonomiky a ideologie jasnou volbou pro zaměstnavatele, není to nic osobního je to jenom o ekonomice, za vším je ekonomika a ideologie, dobrotu si zde musí vše zasloužit, dobrý hospodář neplýtvá časem a penězi na to co mu nepřinese užitek, zalévat plevel a krmit parazity to je chybou. Bude to veliký krok pro civilizaci, když zde dosáhneme konečně toho, že zde místo lidí budou roboti, co nelžou a nekradou.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: