Domů » Opice nechtějí být lidmi

Opice nechtějí být lidmi

Moderní civilizace lidem přinesla půjčovnu snů, je to jednoduché, vyberete si na internetu sny, zaplatíte a potom sny prožijete, je to jenom komerční obchod, něco jako prodej hudby, nebo knih. Jak to celé funguje po technické stránce? Koupíte si helmu a tu připojíte na internet, helma se napojí na váš mozek a zajistí to, že máte sny, které jste si vybrali.

Helmy jsou velmi levné, protože jsou dotované z prodeje snů, pokud je někdo na tom ekonomicky velmi zle, má možnost mít sny zadarmo, jde o levné sny, ve kterých je reklama, tyto levné sny s reklamou představují polovinu snů, které jsou lidem poskytovány.

Na internetu jsou neustále diskuse o snech a jejich hodnocení, lidi už nezajímá politika ani sport, dokonce i došlo k poklesu prodeje cigaret a alkoholu. Veliké oblibě se těší sny, kde je láska a sex, na to si stěžují prostitutky, že díky těmto snům přicházejí o zákazníky, a jejich řemeslo pomalu a jistě zaniká, podobný je i problém v manželství, kde je už sex jenom za účelem mít děti.

Jsou sny, ve kterých se můžete učit cizí jazyk, nebo se učit programovat počítače, to zase likviduje zájem o školství. Lidi se rozdělili na ty, co milují půjčovnu snů, a ty co nenávidí půjčovnu snů, občas i dochází k agresivním konfliktům mezi těmito skupinami, někdo tvrdí že půjčovna snů proměnila opice na lidi, a že mnohé opice nechtějí být lidmi, protože to berou jako psychické znásilnění.

Leave a Reply