Možná to znáte, možná ne. Podstatou je následující situace: máte svého vlastního geniálního programu nad hlavu což vám mimochodem způsobili ostatní pitomci tím, že vás celá léta zdržovali od vašeho geniálního programu svými neoprávněnými požadavky například požadavky, které byly pitomé.

Požadavky měly za následek prokrastinaci v tomto případě se tedy jednalo o druhotné zdržování, ale stále platí, že většinu viny nesou ostatní pitomci, a přesto mají pitomci okolo vás tu drzost vám pořád navrhovat další pitomý program, a ještě navíc se tvářit, že je to pro vaše dobro.

Občas slibují, občas hrozí. Občas argumentují tím, že si nedostatečně věříte, občas naopak tím, že si věříte až příliš. Apod. Jejich „argumenty“ jsou tudíž naprosto pitomé.

Ale cíl mají vždy stejný vymýt vám mozek, postavit vás proti sobě samým, učinit vás mrtvými zaživa. Typické pro ně také je, že se vás snaží přesvědčit, abyste z chyb svého okolí obviňovali sami sebe.

A obzvlášť obludné je, když mají tu zrůdnou drzost tvrdit, že prý vás „zachraňují před vámi samými“. Přitom to by byla pravda, kdybyste byli pitomci, co se ponižují před vnějšími záležitostmi.

Pitomci jsou skutečně zoufalci, kteří se ponižují před vnějšími záležitostmi. Ale když pitomci mají drzost vám, tvrdit, že prý vás zachraňují, tak je to fakt nechutné. 

Nedělají to proto, že by byli pitomci zlí, ale proto, že jsou zmanipulovaní zlem. Pokud jim podlehnete, tak máte na chvilku opojný pocit, že jste jakože „ve shodě s těmi úžasnými pitomci“. Prostě jako byste si vzali drogu. Ale pak vám dojde, že jste jim dovolili, aby promarnili další drahocenný čas vašeho života. A následek? Psychické nemoci!

Po ukončení té odbočky, kterou vám vnutili, jste tak demotivovaní, že místo toho, abyste se konečně pustili do svého geniálního programu, tak odbočíte k nějaké pitomosti.

Protože jste zoufalí, naštvaní, nemáte sílu. A většinu viny za tu odbočku nesou ti, kteří vám ji prostřednictvím svých pitomých návrhů způsobili. „Ostatní pitomci“ je myšleno jako celek, ne jako konkrétní pitomci. Ti jednotliví pitomci totiž nejsou zlí, oni jsou jen zmanipulovaní. Zlo je jen ten pitomý globální celek tvořený jenom pitomci.

By admin

Napsat komentář

%d bloggers like this: