Unikáme z reálného světa do světa iluzí pomocí spánku nebo pomocí drogy, co se stane, když se mozky lidí napojí na virtuální svět a odpojí se lidem možnost vnímat skutečný reálný svět. Být bohem ve virtuální realitě není žádný problém, každý se najednou bude mít dobře, vše, po čem zatoužíte to okamžitě i dostanete zadarmo a rychle!

Pokud je něco zadarmo a snadno a rychle dostupné tak to nemá pro nás žádnou hodnotu. Najednou zjistíme že je naše egoistická inteligence k ničemu, a tak začneme rychle o inteligenci přicházet, z lidí se tak stanou naprogramované genetické stroje, co neznají pravdu a lásku a zajímá je jenom uspokojení základních existenčních potřeb.

V druhé evoluční vlně se budou lidi vyrábět průmyslově, a tak zde bude nový model člověka který bude jiný než současný člověk, nový model člověka nebude mít pohlavní orgány a bude mnohem silnější a odolnější proti nemocem a únavě, vše je o tom, jak si to uděláme takové to i máme, vše je zde jenom evoluční experiment a člověk to je materiál na evoluční pokusy který je zde dočasně.      

%d bloggers like this: