Po zhlédnutí vánočního projevu prezidenta a projevu předsedy vlády na nový rok jsem se rozhodl napsat GVKB novoroční projev 2023. Co je to projev nějaké celebrity? Celebrita se snaží hodnotit složitou situaci ze svého subjektivního pohledu, a tak něco chválí a něco haní, každá mocná celebrita má svoje svaté normy, podle kterých vše poměřuje, a tak říká to je správné, a to je chybné, to je třeba podpořit, a to je třeba nepodporovat.

Já jsem váš svatý vzor a ten kdo mě bude následovat se bude mít lépe, jenže to je celé o propagandě a cenzuře, jak by naše kulturní civilizace fungovala, pokud by zde vše nebyl jenom obchod? Peklo by se okamžitě proměnilo na ráj, nikdo by už nelhal a nikdo by nekradl! Každý obchod je postaven na výhodách, jenže výhody vytvářejí logicky nevýhody, nevěřte tomu, že zde může být obchod výhodný pro obě strany to je utopie!

Obchod je hra podle pravidel pravidla určují, kdo bude mít výhody a kdo nebude mít výhody, je to jako s válkou, nikdy nedojde nikde k tomu, že by malý národ napadl veliký národ, vždy veliký národ napadne malý národ, protože má výhodu ve svojí velikosti a tím i válku vyhraje! Veliké požírá malé o tom to zde bylo a bude, o tom je; náboženství, politika, ekonomika, podnikání, obchod, život atd. podívejme se na návštěvnost na internetu, zde má velikou návštěvnost to, co je veliké a tím to požírá návštěvnost tomu co je malé. 

Veliká knihovna je klasickým velikým souborem informací, dneska dochází k digitalizaci, a tak můžete mnoho informací získat z internetu nebo z jiných digitálních zdrojů. Většina informací rychle ztrácí svoji hodnotu je minimum informací, co mají dlouho velikou hodnotu takovou informací je lidová moudrost a moudrost vesmíru a přírody. Největším problémem současnosti jsou chyby, co dělají lidi a programy, pokud poukážete na chyby, co dělají lidi a programy tak narazíte na odpor. 

Největší lidskou chybou je strach ze změny, lidi se uzavřeli zbaběle před realitou do svojí konzervy, a proto je svět v krizi, nevidím na světě nikde živé lidi, ale vidím všude jenom staré konzervy, a proto lidi žijí dlouho když jsou uzavření v konzervě. Neustále slyším že nějaká celebrita ve vysokém věku zemřela, koho to zajímá! Brzo zde budou volby prezidenta a na kandidátkách jsou jenom samé staré kariéristické konzervy, lidi probuďte se nezvolte si zase za prezidenta nějakou starou ubohou konzervu! 

%d bloggers like this: