Sekty a náboženství to je svatá propaganda a svatá cenzura, která nám slibuje zázraky, pokud budeme pokorně sloužit této svaté organizaci, víra prý dokáže zázraky, jaká je ale objektivní pravda a sektách a náboženství? Sekty a náboženství to jsou pohádky pro dospělé, proč vlastně dospělý člověk věří na svaté pohádky? Společnost s dospělými lidmi často zachází jako s malými dětmi, a tak dochází k tomu, že se psychicky stávají z dospělých lidí malé děti, co věří na zázraky, které jim slibují sekty a náboženství, je to podobné jako věřit na to že léky a drogy vyřeší naše deprese.

Proč společnost zachází s dospělými lidmi jako s malými dětmi to je základní otázka u politiky a ekonomiky, příčinou je zde degenerace a přelidnění. Dospělé je to, co je samostatné, pokud je člověk díky společnosti nesamostatný tak není ani psychicky dospělý, i když jeho tělo je už dospělé, každá ideologie pomocí propagandy a cenzury dělá z lidí nesamostatné pitomce co věří na sekty a náboženství, nebo věří na drogy a léky na deprese. Chybné závislosti to je zlatá klec, ze které nedokážeme utéci, vše, co je živé to je v kleci ze závislostí, jde o to nahradit chybné závislosti za správné závislosti.

Konzumní systém je nejvíce o tom, abychom spolu soutěžili a bojovali o hodnoty, život se tak stal hrou, a tak z toho máme stres a deprese, protože toužíme po štěstí a tím věříme na to co jsme si neověřili. Nová svatá bible je jako zrcadlo a pokud se do zrcadla podívá anděl tak spatří anděla, zrcadlo nemůže za to, že se do zrcadla podívá čert, a tak spatří čerta. Staré svaté knihy to jsou jenom obrazy z minulosti, minulost nezměníme, o budoucnosti nic nevíme, v současnosti svými rozhodnutími budoucnost vytváříme, moudrý se poučuje z chyb druhých, hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb.

By admin

%d bloggers like this: