Domů » Nikdo neřekne to, že na depresi nevěří a že deprese je jenom iluze

Nikdo neřekne to, že na depresi nevěří a že deprese je jenom iluze

Vše je zde pokrytecké divadlo a každé divadlo má jiné herce a jiné diváky, jako děti se díváme na toto pokrytecké divadlo a jak rosteme, stávají se z nás i herci na tomto divadle, kde je mnoho rolí, které zde herci hrají, pro ty, co se na ně dívají. V moderní době je už možné toto divadlo zaznamenat pomocí slov na papír nebo na internet, taky je možné divadlo fotografovat a filmovat, poslední novinkou je virtuální realita, ve které je virtuální divadlo, ve virtuálním iluzorním digitálním světě.

Pro mnoho lidí se stalo toto lidské divadlo drogou, na které jsou závislí, a tak se z nich stávají; politici, herci, kněží, advokáti, soudci, učitelé, ředitelé, králové, šlechtici, celebrity atd. z lidí se najednou stali divadelní loutky a v hledišti jsou také jenom loutky, kdo ovládá vlastně toto globální loutkové konzumní divadlo, ve kterém jsi jenom ubohou loutkou?

Vše je ovládáno depresí, deprese je zde králem na tomto lidském konzumním divadle, pokud odmítneš být zde loutkou tak okamžitě jsi potrestán depresí, která může být; ekonomická, psychická, ideologická, sociální atd. Deprese je jako náš stín, před kterým nelze utéci, nikdo neřekne to, že na depresi nevěří a že deprese je jenom iluze, každý zná depresi velmi dobře, a tak se snaží před depresí uniknout pomocí nejrůznějších ubohých závislostí jde nejvíce o konzumaci toho co nám krátkou dobu přináší iluze ve kterých se máme dobře a potom jistě přichází deprese.

Leave a Reply