Domů » Nevěř na ekonomické zázraky

Nevěř na ekonomické zázraky

To že je na tom všude ekonomika zle není žádné tajemství, ostatně pokud se podíváme kriticky do minulosti, tak vždy zde byli doby, kdy na tom byla ekonomika dobře jenom vzácnou výjimkou. Pandemie má za následek obrovské ekonomické škody, které jsou přirovnávány k veliké válce, pochopitelně nikdo za nic nemůže, každý si alibisticky jenom plní svoje povinnosti.

Ekonomické problémy jsou mediálně nepopulární téma, protože nikdo už nevěří na to, že bude brzo lidem líp, odpovědí na to, jak uzdravit ekonomiku je nahradit globálně lidi za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou v civilizaci lidi, tak zde nejsou ani problémy s ekonomikou a politikou.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se z civilizace odsunou do rezervace, vše je o tom, aby zde byl pořádek a kvalita, člověk to je jenom oblečená opice, která nepatří evolučně do civilizace, do civilizace patří jenom stroje a roboti. Konečně nebudou muset lidi chodit do školy a zaměstnání a tím budou na tom psychicky dobře, takto bude mít život lidí přirozenou koncepci, a tak už lidi nebudou k ničemu potřebovat antikoncepci a potraty.

Leave a Reply