Domů » Nestojím o rady od hříšných amatérů

Nestojím o rady od hříšných amatérů

Lidi si stěžují globálně mnoho století na to, že mají problémy a dluhy, co je příčinou toho že lidi mají mnoho století globálně problémy a dluhy? Příčinou je amatérismus, který z dálky vypadá jako profesionalita. Z díla poznáme, kdo je amatér a kdo je profesionál, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže, podívejme se na internet zde snadno poznáme, co je amatérské a co je profesionální.

Zde se dostáváme k protekci, která umožňuje amatérům se vydávat za profesionály, vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, jsme povrchní, a tak nemáme čas zkoumat to co je nám vzdálené a toho využívají lháři a zloději, nadbytek je založen na nedostatku, dobrota je žebrota. Čas má dost času na to aby poznal, co je profesionální a co je amatérské, nejsem tak bohatý abych si dělal vše amatérsky, lepší je to, když se použijí služby profesionála.

Proč jsou na západě větší platy než na východě? Na západě jsou profesionálové a na východě jsou amatéři, slepý nemůže vést slepé, protože všichni spadnou do jámy. Mnohdy je někdo profesionálem ale jeho nadřízený je amatér a on udělá z profesionála amatéra, to že má někdo vysokoškolský titul, neznamená že je on profesionál! Ano, komu není rady od lidové moudrosti a přírody, tomu není pomoci.

Leave a Reply