Domů » Nepracuji jako robot, a tak má můj život smysl

Nepracuji jako robot, a tak má můj život smysl

Vše, co je živé to bylo evolucí vytvořeno a nastaveno k práci, pracuji, a tak má můj život smysl, pro většinu lidí na světě je práce trestem, jak je to možné? Příčina je v tom, že práce má smysl, jenom pokud je přirozená, jakmile není práce přirozená, tak ta práce nemá smysl a logiku.

Proč je zde nadbytek práce, která není pro lidi přirozená? Přirozená práce je v přírodě, v civilizaci je práce nepřirozená, protože civilizace je velikou továrnou, ve které se z lidí stávají roboti na baterky. Pokud pracujete jako robot na baterky tak je pro vás práce trestem. Jak vlastně dochází k tomu, že společnost proměňuje násilně pomocí reklamy a kultury lidi na roboty, co jsou na baterky?

Problémem je egoistické parazitování, pro zlé lidi je moc nad cizími lidmi tvrdou drogou, bez které nedokážou existovat. Statisticky je 30 % lidí na světě zlých, a jejich snahou je egoisticky parazitovat na lidech co jsou dobří, a tak je zde dobrota žebrota, moderně nazýváme zlé lidi; devianty, sociopaty, psychopaty, pitomci, blbci atd. Statisticky je doloženo to, že zlí rodiče mají i zlé děti, jablko nepadne daleko od stromu, jak mít pod kontrolou zlé lidi, díky kterým žijeme v očistci a máme z toho stres a deprese.

Řešení je jednoduché, postavíme pro zlé lidi veliké pracovní tábory, ve kterých budou vyrábět pro nás doživotně zboží za stravu, takto se využije jejich veliká energie užitečně, a tak konečně už dobří lidé nebudou muset pracovat jako roboti na baterky. Nejde zde o diskriminaci nebo o porušování lidských práv, jde zde jenom o geniální optimalizaci, která eliminuje chyby v konzumním systému.        

Leave a Reply